З питання правомірності продовження воєнного стану

Честь маю!
Я Людина чоловік, із власним ім'ям Сергій та ім'ям по батькові Борисович з роду Шевченко, день народження 22.08.1990 року, місце народження місто Кіровоград (з липня місяця 2016 року перейменований на Кропивницький) в Кіровоградській області, республіка УРСР. На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, враховуючи наступне:
Що відповідно до ЗАКОНу УКРАЇНИ № 389-VIII "Про правовий режим воєнного стану", а саме - статті 7, яка має наступний зміст, - Припинення та скасування воєнного стану
1. Воєнний стан на всій території України або в окремих її місцевостях припиняється після закінчення строку, на який його було введено.
2. До закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності Президент України може прийняти указ про скасування воєнного стану на всій території України або в окремих її місцевостях, про що має бути негайно оголошено через медіа.
З вище зазначеного виходить, що цей закон не передбачає продовження воєнного стану.
Тому надайте, будь ласка, мені копію закону, чи іншого нормативно-правового акту, яким передбачено продовження воєнного стану.
У разі відсутності відповідного закону, чи іншого нормативно-правового акту, який передбачає продовження воєнного стану, варто так і зазначити про це в відповіді.
У відповіді на мій запит укажіть, будь ласка, його реєстраційний номер.
Якщо цей запит має характер не вашої компетенції, будь ласка, перенаправте його по належності.
Також наголошую, що згідно з чинним законодавством, відповідь на запит я маю отримати не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання Вами цього запиту.
З повагою,
Сергій Борисович з роду Шевченко, 
Держава Республіка Україна.

Доброго дня!
Час надання відповіді на мій запит від 25.05.24 сплинув.
Прошу надати повну відповідь на нього, або якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Надіюсь на наше взаєморозуміння!
З повагою,
Сергій Борисович Шевченко.

Тарапон С.С. Мiнюст, Міністерство юстиції України

1 Attachment