Захисні споруди м.Авдіївка 2021 рік

Сергій Мішин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати повний перелік та актуальну (станом на квітень 2021 року) зведену інформацію про об'єкти із фонду захисних споруд цивільного захисту у м. Авдіївка, що не відносяться до категорії "для службового користування".
Зокрема прошу повідомити:
- адреси об'єктів;
- їх місткість;
-готовність до використання у разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного або терористичного характеру;
-контакти осіб чи служб, що відповідають за доступ мешканців міста до цих захисних споруд.

2. Надати актуальну (станом на квітень 2021 року) зведену інформацію про готовність системи оповіщення населення у разі надзвичайних ситуацій. Зокрема, про наявність і стан вуличних гучномовців, повний перелік радіо, телевізійних та інтернет каналів, задіяних у системі оповіщення, їх частоти чи адреси.

3. На коли заплановані (2021 рік, вказати дати та відповідального) навчання населення щодо поведінки і дій у разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного або терористичного характеру.
4. Коли проводились (вказати дати та відповідального) навчання населення щодо поведінки і дій у разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного або терористичного характеру у 2019 році та 2020 році.

З повагою,

Сергій Мішин

Публічна інформація,

1 Attachment

[Subject only] Fwd: Відповідь на запит

показати цитоване