Захист населення від наслідків землетрусу
-
Від: Віланіса
До: Офіс Президента України -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 6 Закону України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року № 393/96-ВР, громадяни можуть звернутися до Президента України.
Просимо допомогти в розв'язання питань щодо аварійного стану нашого будинку, з відсутньою технічною документацією і побудованого за документацією Російської розробки за № 111 великопанельних дев'ятиповерхових будинків 121 серії.
28.01.2010 № 03-901/121 ми отримали лист МІНІСТЕРСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ з подякою за громадянську позицію і бажання допомогти, повідомивши про те, що в 1986 наш будинок розірвався між третім і четвертим під'їздами під час землетрусу в Румунії, в зоні Вранча.
Однак місцеві органи влади не поділяють думку МІНІСТЕРСТВА.
Ми до цього часу не отримали Акт обстеження нашого будинку (пройшло десять років), а також думки фахівців на те, що відбувається.
Місцевим органам влади було направлено копії листів як від МІНІСТЕРСТВА 28.01.2010 №03-901 / 121, так і інституту геофізики ім.С.І.СУББОТІНА 07.04.2010 № 01-7-202;
інститут геофізики повідомив: "Для Вивчення питання доцільно залучіті спеціалістів з геотехніки, інженерної геології та гідро геології".
За словами інституту геофізики не тільки ми, а й інше населення України відчули землетрус, цитата з листа: «30 серпня 1986 року відбувся землетрус у сейсмоактивній зоні Вранча (Румунія), який відчувався населенням не лише на території України, але навіть в Москві та Санкт-Петербурзі"
Питання: "Проводили дослідження в нашому будинку №5 по вулиці Мазура, м. Сміла, Черкаської обл.?".
Двадцять років вся адміністрація міста Сміла та Черкас з нами борються, відібравши наше ОСБЖБ "Пролісок", яке створено для розв'язання цієї проблеми.
Вони перетворили ОСБЖБ в ОСББ.
Ми знову робимо грошові витрати і створюємо нову юридичну організацію ОГБЖБ "Інерта" на захист наших прав. Але нам не дають право на господарську діяльність.
Ми просимо заступитися і припинити насильство.
Якщо питання (по)ставити об'єднання ОГБЖБ "Інерта", то відповіді повинні приходити не в ОСББ, а тому хто поставив запитання-ОГБЖБ "Інерта".
Питання:
1.Дуже часто параметр "Точність зупинки кабіни" в третьому під'їзді порушується, чому, причина? Точність зупинки кабіни це відстань по вертикалі між порогом дверей шахти і порогом кабіни ліфта автоматично зупинилася на поверсі в режимі нормальної роботи після повного відкривання дверей.
Саме між третім і четвертим під'їздами пройшов розрив в 1986 р.
2.Якщо швидкість руху кабіни залежить від частоти струму джерела електропостачання ліфта, хто проводить і проводив вимірювання частоти струму, а також якості занулення і заземлення ?. Де Акт здачі заземлення?
3. Яка періодичність перевірки заземлення та занулення на даний момент, коли будинок розірваний? Для кожного пристрою заземлення існує свій паспорт, у якому позначено значення, зареєстровані при приймально-здавальних випробуваннях. У нього ж вносяться результати наступних вимірювань опору.
Де паспорт, його не передавали на баланс?
Ми хочемо, щоб ліфти були передані з ОСББ службі яка надає послуги з ремонту та обслуговує ліфти.
Ми хочемо, щоб ОСББ припинила свою бухгалтерську діяльність. Припинила брати від квадратного метра усі послуги, в тому числі і послугу користування ліфтом
Наш ОСБЖБ "Пролісок" 2001 року реєстрації, будинок на баланс не прийняв, тому, що технічних документів не було.
У 2004 році прийняв на баланс без технічної документації Мартинюк Степан Степанович - управитель будинку.
Наша організації ОГБЖБ "Інерта", що складається з членів ОСБЖБ "Пролісок", має право отримати відповіді на поставлені питання.
Коли почне працювати комісія ?
Ми хочемо бути включені до складу комісії.
Ми хочемо знати: " Місто Сміла, Черкаської обл., Україна віднесено до зони сейсмічної активности?" Якщо ТАК, то яким документом?
Хто повинен розробляти експлуатаційну документацію на будинок?
Чи можна залучати студентів технічних вузів для проходження технологічної практики і дипломного проєктування? Мета: "Програмне моделювання будинку" і
"Розробка Системи, яка дозволяє швидко і ефективно оцінити стійкість будівлі, знайти його" слабкі місця "і з'ясувати, скільки воно ще простоїть, які потрясіння здатне перенести, а які будуть для нього згубні".
Ми просимо розглянути можливість скористатися готовою розробкою московського Центру досліджень екстремальних ситуацій (ЦІЕКС) .Вони розробили Унікальний діагностичний комплекс.
Чутливість комплексу виключно висока. Він дозволяє виявити навіть притулившись до стіни людини по биттю його серця, не кажучи вже про коливання самої будівлі.
З повагою,
Віланіса
Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти