Залучення партнерів до формату «Київська ініціатива»
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи були з моменту створення формату «Київська ініціатива» залучені до нього нові держави-партнери (окрім Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини, Латвії, Литви та Естонії, які вже є її учасниками).
2. Якщо так, прошу надати перелік таких держав, а також повідомити дати їхнього приєднання.
3. Чи ведеться наразі робота щодо залучення нових держав-партнерів до формату «Київська ініціатива». Якщо так, прошу повідомити, з якими саме країнами проводяться відповідні консультації.
4. Які конкретні кроки були здійснені Україною у 2022–2026 роках для розширення кола учасників формату «Київська ініціатива».
З повагою,
Анастасія


