Запит на отримання публічної інформації

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію рішення органу місцевого самоврядування м. Комарна, яке було надіслане до вас в 2016 році, для застосування при нарахуванні Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в 2017 році.

З повагою,

Володимир

Городоцька ОДПІ,

1 Attachment

Володимир залишив коментар ()

Копія рішення про встановлення місцевих податків на плановий бюджетний рік(2017) на протязі 10-ти днів з дня оприлюднення надсилається в місцеву ДФС та й ще в 2016 році десь до 25 липня.
Питання за яким рішенням контролючий орган справляє деякі місцеві податки і збори, наприклад єдиний податок.

Юридичний коментар

Коментує юрист Наталя Рижкова, рух "Сильні громади" ГО "Центр UA"

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Статтею 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачено, що розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту, якщо розпорядник інформації не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.
Таким чином, запитувана інформація не була отримана або створена в процесі виконання Городоцькою ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, та не знаходиться у її власності.
Тому, оскільки Городоцька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області не володіє запитуваною інформацію, цей запит був перенаправлений до належного розпорядника з одночасним повідомленням про це запитувача інформації.
Запитувачу інформації варто взяти до уваги, що відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня його отримання належним розпорядником.