Запит ПОВТОРНО про надання інформації щодо забезпечення боротьби з COVID-19

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) з таких питань:
1. Яку суму передбачено державним, міським та районним бюджетами на боротьбу з коронавірусом? На закупівлю чого дані кошти були спрямовані? Якщо були закуплені (закуповуються) ліки, захисні костюми та інше, із зазначених вище бюджетів - скільки коштів витрачено чи планується витратити ще? (перелік, що закуплено із зазначенням ціни).
2. Чи були, і якщо так, то які саме,закуплені лікувальні препарати та засоби захисту від коронавірусу? (перелік, що закуплено із зазначенням ціни).
3. Скільки коштуватиме лікування (в середньому) одного пацієнта від коронавірусу протягом однієї доби? Скільки пацієнтів звернулося станом на сьогоднішній день з підозрою на COVID-19? Скільком пацієнтам зроблено тести на COVID-19 ?
4. Скільки є працюючих апаратів ШВЛ у Чортківській лікарні ? Скільки апаратів ШВЛ працює у інфекційному відділенні Чортківської ЦКРЛ? Скільки ще апаратів ШВЛ пранується закупити?
5. Акти прийому-передачі та сертифікати якості на партію 100 експрес-тестів, які були переданні у Чортківську лікарню в рамках державної програми COVID-19.
6. Інформацію про наявність у лікарні необхідних ліків, якими лікуватимуть пацієнтів на COVID-19?
Прошу надати відповідь у визначений чинним законодавством термін електронною поштою.
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Василь