ЗНО для магістратури

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Зразки тестових завдань для вступу в магістратуру за спеціальністю правознавство, а також тест з англійської мови за 2016 рік.

З повагою,

Олег Заморський.

Пижов О.М., Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

Юридичний коментар

Олександр Бурмагін, ГО Платформа прав людини

Тут треба звернути увагу, що запитувач просив зразки використаних тестів за 2016-й, минулий, рік. А Міністерство освіти і науки України відповіло, що з обмеженим доступом є тестові завдання на 2017-й рік (яких запитувач не просив). Зрозуміло, що тестові завдання, які тільки мають бути використані для отримання результатів про рівень знань не повинні бути доступні широкому загалу, або взагалі будь-яким третім особам і зберігатись в обмеженому доступі. Проте, відсилання МОНом запитувача до зразків тестів 2016-го року на власний веб-сайт не відповідає ч.2 ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», яка дає і оцінку таким діям: «Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.