Зобовязати Пенсійний фонд України в Одеській обл.,виконати рішення Верховного Суду України про перерахунок пенсії.
-
Від: Евгений
До: Офіс Президента України -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Обращение
Президенту Украины, Верховному Главнокомандующему ВСУ, В.А. Зеленскому
Участнік боевих дій , ветеран військової служби, военний пенсіонер Жукова Е.П.
65091 г. Одесса
Ул. А.Кутузакия (Ленинградская) дом.№21 кв.№3
Пенсійна справа № 100-107 127
Телефон: 0984275106
Уважаемый Владимир Александрович !
Я, начал свою военную службу в частях - 6-я гвардейская военно-транспортная авиационная Запорожская Краснознамённая орденов Суворова и Богдана Хмельницкого дивизия (6-я гв. втад) , штаб которой дислоцировался в г. Кривой Рог.
Начал службу в 16 ВТАП , который дислоцировался на аэродроме Долгинцево на самолёте АН-12. В 1979 году 16 ВТАП был расформирован в рамках сокращения вооружений ВВС. Я, был направлен в 37 ВТАП , дислоцирующийся на аэродроме Арциз Одесской обл. Служба в Вооружённых силах всегда сопряжена в определённой степени опасностью, а в авиации это повседневная работа, которая требует сосредоточенности и напряжения на протяжении выполнения всего полёта.
«Есть такая профессия – Родину защищать», — говорит герой фильма «Офицеры». Эти слова в полной мере относятся к военным летчикам.
Об этой профессии слагаются легенды – со времен появления самолетов отвага и мужество военных летчиков заставляют нас восхищаться. Советская проза, журналы и газеты XX века описывают подвиги летчиков Великой Отечественной войны. Они носили гордое звание героев Советского Союза, были известны каждому человеку в стране, а дети стремились быть на них похожими. Вот и мы стремились быть похожими и с честью выполнять поставленные задачи. В 1979 году мы потеряли первый с-т АН-12 в авиакатастрофе на аэродроме Чирчик. Это было начало ввода Советских войск в Афганистан.
Из воспоминаний ком.6 ВТАД генерала Козий Иосифа Ивановича : Полки 6-ой ВТАД, которой в то время я командовал, накануне получили задачу по перевозке л/с и грузов в Афганистан. 8 декабря 1979 года, подняты все боеготовые экипажи и самолёты. Это лишь один из эпизодов в жизни военного лётчика ,касающегося постоянной опасности при выполнении полётов. Да лётному составу считают годы службы, месяц за два. Но это было доведено медицинскими институтами . Авиация облегчила человеку жизнь, позволяя за часы преодолевать огромные расстояния. За год самолеты перевозят по миру 4 млрд человек! Но за удобство приходится расплачиваться. И не только деньгами.
Знаете ли вы, например, что каждый авиапассажир за полет получает дозу радиации? Да, она невелика. Для здоровья редко летающего авиапассажира проблем практически нет. Другое дело — экипажи. Они-то подвергаются несоизмеримо большему риску, так как летают каждый день по многу часов. Чем они вредны? Какие заболевания могут вызвать? — Повышенная радиация увеличивает вероятность онкологических заболеваний, появления катаракты, приводит к преждевременному старению организма — в конечном итоге, сокращает продолжительность жизни. Ущерб здоровью, конечно, зависит от величины избыточной дозы. — Увеличивается ли уровень воздействия радиации с каждым часом полета? — Да, пропорционально времени полета. Значит, количество часов, проведенных в воздухе, для определения полученной дозы радиации становится принципиально важным. В советское время пилот, не мог летать больше 70 часов в месяц — саннорму разрешалось превысить лишь «в случае самой острой необходимости, да и то лишь три месяца в году». Но это в гражданской авиации, в военной , на это никто не обращал внимания , были меячные налёты по 500 ч и более.
Вот почему в военной авиации считали месяц за два.
И только все эти исследования и доводы, были не понятны для бывшего ПМУ Гройсмана. Который принял преступное решение КМУ от 21 февраля 2018 г. №103 на основании которого ПФУ снизило основной размер пенсии из 90% до 70% , денежного обеспечения, которое в 1994 году мне было назначено пожизненно.
Что означает понизить из 90% до 70%. – Это не просто понизить , а украсть часть моих лет службы. В данный момент, моей службы за 20 прослуженных лет назначалась пенсия в размере 50% , а затем за каждый прослуженный год добавляли по 3% , но не более 90%. Что мотивировало военнослужащего продолжать службу. Гройсман перечеркнул всё это, одним постановлением. Гройсман не только оскорбил и унизил пенсионеров силовых структур, он этим постановлением нанёс не поправимый удар по всем военнослужащим ВСУ , которые проходят службу в настоящее время, вызвав недоверие к продолжению службы военнослужащих ВСУ. Верховный Суд Украины, вынес решение о не законности данного постановления , а значит о должностном преступлении .
Заява зобов’язання вчинити певні дії, щодо перерахунку пенсії
У травні 2018 року я отримав перераховану пенсійним фондом України пенсію. За підрахунками, Управління ПФУ при розрахунку суми підвищення пенсії, відповідно до постанови КМУ від 21 лютого 2018 року №103, безпідставно знизило розмір пенсії, не включивши в грошове забезпечення надбавки, доплаті та премії, які діяли на момент призначення пенсії, а надбавку за вислугу років враховано від служби в календарному обчисленні, що призвело до невірного визначення моєї пенсії. Я перебуваю на обліку з 27.11.1994 року в Управлінні ПФУ Одеської обл..та отримую пенсію, призначену відповідно до Закону України від 9 травня 1992 року №2262-ХII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб». Згідно з частиною четвертою статті 63 Закону №2262-ХII усі призначені за цим законом пенсії підлягають перерахунку у звязку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у звязку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення ( надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Відповідно до Постанови КМУ від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», пункт другий статті 9 Закону України №2011- ХII від 20.12.91. «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» містить однозначну норму, що до складу грошового забезпечення входять: посадовій оклад, оклад за військовим званням; щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу,надбавки, доплати, винагороди, які мають постійній характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення. Норми щодо складових грошового забезпечення для перерахунку пенсій, запровадженні постановою КМУ №103, входять у протиріччя статті 22 Конституції України, чинному законодавству в частині звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод, оскільки скасовують надбавки,доплати,підвищення і премії, які я отримував під час служби,та які враховувались при обчисленні й попередніх перерахунках пенсії. При перерахунку пенсії відповідним категоріям військовослужбовців має застосовуватися норма, що визначає розмір грошового забезпечення у вислуги років, яка діяла на момент призначення пенсії. Внесені зміни, щодо встановлення розміру надбавки за вислугу років військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам рядового і начальницького складу від календарної вислуги років стосуються порядку призначення пенсії у разі реалізації права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії. Процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом і механізмом їх проведення.
Заява зобов’язання ,щодо перерахунку пенсії
У травні 2018 р. я отримав перераховану пенсійним фондом України пенсію. За підрахунками, Управління ПФУ при розрахунку граничної суми підвищеної пенсії відповідно до постанови КМУ від 21 лютого 2018 р. №103 безпідставно знизило відсотковий основний розмір пенсії з 90% до 70% грошового забезпечення , що призвело до невірного визначення розміру моєї пенсії ,а також до зменшення років моєї вислуги. В обґрунтування зазначаю, що ПФУ зобов’язане здійснити перерахунок пенсії із застосуванням норми, що визначає основний розмір пенсії у відсотках від грошового забезпечення , яка діяла на момент призначення пенсії. Я перебуваю на обліку з 27.11. 1994 р., та отримую пенсію, призначену відповідно до Закону України від 9квітня 1992 р. №2262-ХХII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» із розрахунку 90% від грошового утримання на відповідній посаді. При перерахунку пенсії відповідним категоріям військовослужбовців має застосовуватися норма, що визначає розмір грошового забезпечення у відсотках, яка діяла на момент призначення пенсії. Внесені зміни, щодо встановлення граничного розміру пенсії за вислугу років у розмірі 70% грошового забезпечення стосується порядку призначення пенсії у разі реалізації права не пенсійне забезпечення , а не перерахунку вже призначеної пенсії. Процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом і механізмом їх проведення. Крім того, вирішуючи питання про застосування Закону №2262-XXII у часі, треба виходить із того , що згідно із статтею 22 Конституції України закріплені нею права і свободи не є вичерпаними , гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесені змін до чинних законодавчих актів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Прошу розрахунок розміру підвищення до пенсії привести виходячи з визначення: -- розміру надбавки за вислугу років військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам рядового і начальницького складу від встановленої мені вислузі 35 років, визначеного на 27.11. 1994 року.—призначенні та виплачені мені надбавки в особовій пенсійній справі, премії та інші види грошового забезпечення з моменту призначення пенсії , врахувати в перерахунок .
Уважаемый!
Владимир Александрович.
Надеюсь на Вас ,Президента Украины гаранта государственного суверенитета ,территориальной целостности Украины, соблюдения Конституции Украины, прав и свобод человека и гражданина. Гаранта соблюдения законности и права.
Надеюсь на Ваше личное участие в исправление сложившейся ситуации по восстановлению справедливости и исполнения решения Верховного Суда Украины.
14.01.2020 г. С Уважением Жуков Е.П. _
З повагою,
Евгений
Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти