Звіт про виконання розпорядження Кабінет Міністрів України от 23 грудня 2009 р. N 1588-р

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Роговський Андрій

Доброго дня!

Оскільки Державний департамент по вопросам зв'язку та інформатізації України був замінений на Державний комітет України по вопросам науки, інновацій та інформатізації, а поточним правонаступник є Міністерство цифрової трансформації України, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кошторис по видатках виділеного бюджету на це розпорядження в розмірі 42 мільйони грн Державного комітета інформатізації України та Державний комітет України з питань науки, інновацій та інформатизації - останньої версії, по якому був витрачний бюджет
2. Поіменний список всіх державних службовців, чиновників, методологістов, експертів і підрядників, які були причетні до складання кошторису
3. Список кінцевих бенефіціарів даної кошторису

З повагою,

Роговський Андрій

Добрий день, Ваш запит на публічну інформацію зареєстровано за номером 198
(з) від 11.05.2021

 

 

From: thedigital, hello <[Міністерство цифрової трансформації України request email]>
Sent: Tuesday, May 11, 2021 8:25 AM
To: zapyt <[email address]>; [email address]
Subject: Fwd: Інформаційний запит - Звіт про виконання розпорядження
Кабінет Міністрів України от 23 грудня 2009 р. N 1588-р

 

 

показати цитоване

Роговський Андрій

Доброго дня!

На ваш лист №1/10-7-191-2021 від 17.05.2021 року направляю уточнений опис інформації, щодо якої 10.05.2021 року мною був направлено запит:
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопаду 2011 року №1269 «Про затвердження Державної цільової науково-технічної програми використання в органах державної влади програмного забезпечення відкритим кодом на 2012-2015 роки» (далі по тексту Програма) була затверджена Державна цільова науково-технічна програма використання в органах державної влади програмного забезпечення відкритим кодом на 2012-2015 роки.
Метою вищезазначеної Програми є створення умов для використання в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом з урахуванням його функціональних можливостей та оптимізації витрат бюджетних коштів.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел.
Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 41,843 млн. гривень, у тому числі 37,688 млн. - за рахунок коштів державного бюджету, 4,155 млн. - за рахунок інших джерел. Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час
складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік з
урахуванням його можливостей.

У відповідності до п. 5 ч .1 ст. 5 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»: «Не може бути обмежено доступ до інформації про складання, розгляд і затвердження бюджетів, кошторисів розпорядників бюджетних коштів та плани використання бюджетних коштів одержувачів бюджетних коштів, а також їх виконання за розписами, бюджетними програмами та видатками (крім таємних видатків відповідно до статті 31 Бюджетного кодексу України), взяття розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів бюджетних зобов’язань або здійснення розпорядження бюджетними коштами у будь-який інший спосіб, планування, формування, здійснення та виконання закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, у тому числі оборонних закупівель (крім випадків, якщо окрема інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю"), володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Не підлягає обмеженню також доступ до інформації про стан і результати перевірок та службових розслідувань фактів порушень, допущених у сферах діяльності, зазначених у цій частині. Доступ до зазначеної інформації забезпечується розпорядниками інформації відповідно до положень статті 5 цього Закону.»

У відповідності до ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Враховуючи вищенаведене, прошу надати інформацію про:
Остаточний кошторис по видатках бюджету, що зазначений Програмою (з урахуванням коригування під час складання проекту Державного бюджету України на відповідні роки).
Перелік державних службовців, методологістів, експертів, підрядників та всіх інших осіб (без винятку), що мали будь-яке відношення до складання кошторису.
Перелік осіб, що мали функції контролю в процесі складання кошторису, а також мали за чинним законодавством право вирішального впливу на затвердження кошторису.

З повагою,

Роговський Андрій

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти