Бюджетний запит

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кучеренко Марія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кучеренко Марія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати копію бюджетного запиту на 2019 рік по Шпитьківській ЗОШ

З повагою,

Кучеренко Марія

Внутрішня політика,

1 Attachment

--
Києво-Святошинська районна державна адміністрація

Володимир залишив коментар ()

Я так розумію у них це стандартизована відписка. Шкода що не можна притягнути чиновників до відповідальності. У Васильківській РДА таке ж.

Юридичний коментар

Коментує Людмила Опришко, адвокатеса, медіа-юристка ГО "Платформа прав людини"

Запитувачка просила надати копію бюджетного запиту на 2019 рік по Шпитьківській ЗОШ, а отримала незрозумілу відписку стосовно складання бюджетних документів відділу освіти Києво-Святошинської РДА. Як на мене, у запиті на інформацію та у відповіді на нього мова йде про різні бюджетні запити.

Крім того, із відповіді розпорядника неможливо зрозуміли, чи подавав директор зазначеної школи бюджетний запит, в якому визначались фінансові потреби цього навчального закладу, чи централізована бухгалтерія визначає фінансові портеби шкіл району "на глазок". Якщо подавав - копію цього бюджетного запиту потрібно надати у відповідь на запит (за необхідності, направивши запит для підготовки відповіді до відділу освіти, який може бути належним розпорядником інформації). Якщо ж директори шкіл бюджетні запити до відділу освіти не подають, то про це потрібно чітко повідомляти, зазначаючи, що запитувана публічна інформація не створена. Однак, в такому випадку є загроза наразитись на інше болюче питання: на основі яких показників в такому випадку відділ освіти формує свій бюджетний запит? І яким чином при цьому враховуються фінансові потреби кожної із шкіл району? Можливо це наступні питання, які варто поставити перед відділом освіти?