Чому не платять 10% за деззасоби медпрацівникам освіти

Третяк Тетяна Андріївна

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
Будь-який медпрацівник, який працює в будь-якому закладі освіти (у школі, дитячому садку тощо) в штаті закладу освіти - має надавати дітям першу медичну допомогу. У дітей часто бувають носові кровотечі, а кров та матеріали забруднені кров'ю вимушені обробляти деззасобами. Також усім дітям, які приходять у медпункт ми вимірюємо температуру ртутними, які пройшли дежповірку і сертифікованими термометрами (безконтактні лише для массового скринінгового приблизного вимірювання температури). Після кожного вимірювання ртутний термометр проходить замочування 30 хвилин у деззасобі. Вимірювання температури проводять всі медичні працівники освіти. Щоденне протирання маніпуляційного століку проводиться з використання розчинів деззасобів, також проводиться протирання кушетки деззасобом після кожного відвідувача медпункту. Генеральне з миттям підлоги, стін деззасобами проводиться медпрацівниками 1 раз на тиждень. Тому кожен медичний працівник освіти працює з деззасобами, особливо зараз, в період епідемії.

Я вважаю, що 10% за деззасоби повинні отримувати усі медичні працівники усіх закладів освіти без виключень, навіть медсестри з дієтичного харчування - вони теж надають невідкладну допомогу дітям. АЛЕ ЗА ДЕЗЗАСОБИ НЕ ПЛАТЯТЬ НІКОМУ З МЕДПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ.

Згідно документів Міністерства освіти і науки України існує доплата 10% за використання деззасобів Відповідно до абз. «ґ» п.п. 3 п. 4 наказу МОН «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557 за використання в роботі дезінфікуючих засобів працівникам установлюється доплата в розмірі 10 % посадового (місячного) окладу. Фахівці Мінекономіки в листі від 20.03.2020 р. № 3512-06/19728-07 зазначають, що встановлення такої доплати не потребує проведення атестації робочих місць та не залежить від часу роботи із деззасобами

https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-vi...

Чи існує така доплата і чому її не платять медичним працівникам закладів освіти? Кому і до кого треба звертатись, щоб її платили? Чому прибиральницям цю доплату платять без звернень, а медикам ні.

Дякую за відповідь. З повагою,
Третяк Тетяна Андріївна

vidkryta-vlada, Дніпровська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]