надання інформації стосовно комісії з реорганізації ГУ ДФС в Одеській області

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.

Ст.22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" передбачено: Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

Відповідно до ч.1 ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь- яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, кого саме з працівників Головного управління ДФС в Одеській області не звільнено по теперешній час і чому саме?
2. Повідомити із зазначеннем прізвища, ім'я та по батькові, кого саме з працівників Головного управління ДФС в Одеській області було звільнено протягом 2024 року. Надати копії відповідних наказів про звільнення.
3. Надати відомості про те чи було отримано звільненими у 2024 році працівниками Головного управління ДФС в Одеській області вихідну допомогу. Якщо ні то чому саме та коли її планується виплатити.
4. Повідомити які саме виплати були отримані працівниками Головного управління ДФС в Одеській області, яких було звільнено у 2024 році.
5. Повідомити, які саме заходи проводяться комісією з реорганізації Головного управіління ДФС в Одеській області задля забезпечення виплати вихідної допомоги та інших належних при звільненні виплат, особам, яких було звільнено та яким не було виплачено всі належні виплати в день звільнення та особам, які по теперешній час не звільнені, але будуть звільнені в майбутньому?
6. Надати копію наказу про призначення Голови та членів комісії з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області.

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Звертаю Вашу увагу, що відповідь прошу надати попунктно та саме на сайті "Доступ до правди" та направити поштою: за адресою: 65122, м.Одеса, вул.Євгена Чикаленка,87 кв.65.

З повагою,

Андрій Володимирович Васюков

od.publicinfo@tax.gov.ua, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

Головне управління ДПС в Одеській області, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

Головне управління ДПС в Одеській області, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment