Національна поліція України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію Законом України «Про безоплатну правову допомогу» (наступні документи):

Питання перше: в Наказі Міністерства внутрішніх справ України 19 серпня 2017 року № 718 (у редакції наказу Міністерства внутрішніх справ України від 11 травня 2022 року № 287) в розділі IV (IV. Спеціальний однострій) прописано: "Спеціальний однострій темно-синього кольору"!!!
У додатку 3 (три) є зразки однострою і там також "Літній спеціальний однострій темно-синього кольору"!!!
ЧОРНОГО кольору вказані такі предмети однострою:
1) фуфайка з короткими рукавами чорного кольору;
2) черевики чорного кольору;
3) спорядження поясне (спорядження поясне синтетичне) чорного кольору.
До речі, що то за такий "звір" "фуфайка з короткими рукавами" - взагалі не зрозуміло...
По всій території України (УКРАЇНИ) практично всі хто представляється працівниками НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ одягненні в однострій ЧОРНОГО кольору - надайте чітку відповідь, чи такі "поліцейські" є працівниками НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ, якщо вони вдягненні в однострій ЧОРНОГО кольору, якщо так, то надайте законодавчий акт яким дозволяється поліцейським носіння однострою чорного кольору"???
Для зовсім тупкуватих уточнюю, - чому так звані поліцейські виконують свої обовязки в штанцях та сорочках ЧОРНОГО кольору, а не ТЕМНО-СИНЬОГО??????????????

Друге питання: НАКАЗ від 26 квітня 2017 року N 347 Про організацію виготовлення та видачі службових посвідчень Національної поліції України видав та підписав міністр МВС Аваковим А.В., відповідно 5-го пункту цього наказу міністр МВС Аваков А.В. "контроль за виконанням цього наказу він залишив за собою", так-як Аваков А.В. більше не займає посаду міністра МВС - надайте чітку відповідь, чи була передача контролю за цим наказом іншій особі (працівнику МВС) , якщо так, то надайте завірену належним чіном копію паперового документу (акту) передачі контролю за виконанням цього наказу (НАКАЗ від 26 квітня 2017 року N 347);"

Питання третє:" законом про НПУ не передбачено те, що поліцейські виконують повноваження поліції на підставі довіреності."
Але я вам зазначаю, що НПУ - це юридична особа публічного права!!!
На представництво юридичної особи (згідно з чинним законодавством УКРАЇНИ) потрібна довіренність - ви ж самі у відповіді прислали виписку з ЄДР юридичних осіб з переліком осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені НПУ!
То з вашої відповіді виходить, що поліцейські, які не входять у той списокк осіб із виписки мають право хіба-що кремити взуття, мити авто та бігати в магазин за кавою для тих, хто є в тому списку із виписки!!!
Без довіренності так звані поліцейські не мають права складати та підписувати будь які документи від імені НПУ!!!!!
До речі, в Цивільному Кодексі УКРАЇНИ є таке понятьтя, як ПРАВОЧИН (Розділ IV ПРАВОЧИНИ. ПРЕДСТАВНИЦТВО Глава 16 ПРАВОЧИНИ), так ось в статті 208 (Стаття 208. Правочини, які належить вчиняти у письмовій формі) ЦКУ вказанно: "У письмовій формі належить вчиняти правочини між фізичною та юридичною особою, крім правочинів, передбачених частиною першою статті 206 цього Кодексу"!!!
А в статті 206 (Стаття 206. Правочини, які можуть вчинятися усно): "Усно можуть вчинятися правочини, які повністю виконуються сторонами у момент їх вчинення"!
А тепер уявіть, що буде як-що громадянин (особа) захоче вчиняти правочин тільки в письмовій формі з поліцейським (представником юридичної особи НПУ), а у поліцейського немає довіренності від НПУ і тому він не має прав складати будь-які документи та підписувати їх від імені юрособи НПУ?)))))))
У звязку з тим, що ви надали список лише тих осіб, що є в переліку ЄДР юридичних осіб, які були туди занесенні при реєстрації НПУ, але ви так і не надали список тих осіб, яким були видані довіренності і зіслались на те, що поліцейським довіренності не потрібні, щоб бігати в магазин за кавою - виходить, що в поліцейских немає ніяких повноважень для представництва юридичної особи НПУ перед громадянами (особами) і всі їх дії - це дії самозайнятих!!!))))))))
Дякую вам за відповідь на третє питання!

Питання четверте: ви вказали: "На сьогодні наказ Міністерства внутрішніх справ України від 26 квітня 2017 року № 347 «Про організацію виготовлення та видачі службових посвідчень Національної поліції України» є чинним. З урахуванням цього
видача службових посвідчень працівникам поліції здійснюється на підставі
положень Закону про НПУ та наказу Міністерства внутрішніх справ України
від 26 квітня 2017 року № 347".
Але я вам зазначаю, що МВСУ нижче за рангом від Кабінету Міністрів, а також МВСУ повністю підпорядковане КабМіну!

Тому дайте відповідь, що вище за рангом і що саме повинно виконуватися:
1) КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 27 грудня 2018 р. № 1137 Про затвердження зразка та технічного опису бланка службового посвідчення з безконтактним електронним носієм
чи
2) Наказ Міністерства внутрішніх справ Українивід 26 квітня 2017 року № 347

Що вище за рангом постанова КАБМІНУ чи наказ міністра МВСУ?))))))))

Чекаю з нетерпінням на ваші відповіді!

З повагою,

Дмитро

Доброго дня!

Добре, у вас на відповідь ще є 5 діб, але це останній термін!!!

З повагою,

Дмитро