Про паспорт громадянина України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Спираючись на статтю 5 Конституції України:
"Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування",

вимагаю роз'яснити та надати інформацію про відповідність документу, що посвідчує особу громадянина України, а саме:

1) Якими літерами, великими чи маленькими, має бути зроблений напис "Україна" та напис "Паспорт" на обкладинці паспортної книжечки?
2) Якими літерами, великими чи маленькими, має бути зроблений напис "Паспорт громадянина України" на внутрішньому лівому боці обкладинки? Чи має бути під ним зроблений напис російською мовою "Паспорт гражданина Украины", та якими літерами?
3) Чи має бути пронумерована перша сторінка паспортної книжечки?
4) Чи вказується поряд с підписом посадової особи найменування посади, власне ім’я і прізвище, або ініціали і прізвище посадової особи, відповідальної за видачу паспорта?
5) Чи перфоровано серію та номер паспорта на правій частині обкладинки книжечки?

У випадку, якщо з якихось причин Ви не можете надати відповідь, Ви маєте письмово вказати причину, а також направити цей запит компетентній особі та повідомити мене про це письмово.

З повагою, Олексій Борисович Кириченко

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]