Щодо підвищення посадових окладів працівників, які працюють населених пунктах, яким надано статус гірських

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до постанови КМУ від 11.08.1995 р. № 648 на підприємствах, в установах, організаціях, територіальних органах, територіальних підрозділах та військових частинах, розташованих на території населених пунктів, яким надано статус гірських, тарифні ставки і посадові оклади працівників підвищуються на 25 %. Тож підвищення встановлюється працівникам, які працюють в населених пунктах, яким надано статус гірських (вони перелічені в Переліку, затвердженому постановою КМУ від 11.08.1995 р. № 647).
Надайте, будь ласка, консультацію: чи підвищувати посадовий оклад працівнику, який працює зовнішнім сумісником в населеному пункті, якому надано статус гірського, при цьому основне місце роботи такого працівника міститься в населеному пункті, який НЕМАЄ статусу гірського?
В постанові КМУ від 11.08.1995 р. № 648 немає додаткових умов стосовно підвищення окладу. Головна умова — робоче місце має знаходитися в населеному пункті, якому надано статус гірського відповідно до Переліку, затвердженому постановою КМУ від 11.08.1995 р. № 647. Обмежень стосовно роботи в такому населеному пункті по сумісництву також немає. При цьому не конкретизовано, що всі місця роботи працівника мають бути в населених пунктах, яким надано статус гірських. Тож чи правомірно підвищувати посадовий оклад працівнику, який працює зовнішнім сумісником в населеному пункті, якому надано статус гірського?

З повагою,

Людмила

zvorot_zv, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”.

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване

Sokoluk M., Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

1 Attachment