Щодо забезпечення прав учасників освітнього процесу Іванівського ЗЗСО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Oksana, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

ЖІНОЧИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЕКОЛОГО-ПРАВОВИЙ
ЦЕНТР

Ініціативна група « Батьківські Збори Бахмута»
https://www.facebook.com/groups/27955458...

Від _01.08.2020__№ 212
Міському голові
Реві О.О

Відповідно із указом Президента України від 15 вересня 2005 року №127/2005 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” постанови КМУ від 5 листопада 2006р. “Про затвердження порядку сприяння проведенню експертизи діяльності органів виконавчої влади та органів місцевоого самоврядування”

ГРОМАДЬСКИЙ ЗАПИТ (повторний)
Жіночий соціальний еколого-правовий центр, ініціативна група « Батьківські збори Бахмута» отрималв від батьків Іванівського ЗЗСО заяву щодо невизначеності з підвозом дітей до Іванівського ЗЗСО в якому навчається 32 дитини м. Бахмута ,частина з яких вже перебували у навчальних закладах м .Бахмута,та ці заклади не змогли забезпечити їм фізичного,психологічного комфорту та належного рівня освіти .

Отже, батьки цих дітей категорично проти переведення в інші школи, бо ці дії негативно вплинуть на психологічний та фізичний стан їхніх дітей.

Батьки 32 дітей м. Бахмута не були попереджені управлінням освітиані письмово, ані усно про те, що не буде забезпечено підвозу дітей до школи.

Також в Іванівському ЗЗСО навчаються 22 дитини з с. Кліщіївка, батьки яких також не згодні переходити до інших шкіл, але збоку управління освіти було усно їм доведено, що підвозу до школи не буде і автобус у школи забирають,не враховуються інтереси та права батьків та дітей громади

Вважаємо, що даний факт є порушенням прав батьків та дітей

Просимо Вас надати інформацію щодо того, чи буде забезпечено право дітей на отримання освіти, а саме ,дотримання ст. 13 та ст. 53 Закону України «Про освіту» та забезпечено підвоз 32 дітей м. Бахмута та 22 дітей с.Кліщіївка до Іванівської ЗЗСО

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Стаття 53. Права та обов’язки здобувачів освіти
1. Здобувачі освіти мають право на:
навчання впродовж життя та академічну мобільність;
індивідуальну освітню траєкторію, що реалізується, зокрема, через вільний вибір видів, форм і темпу здобуття освіти, закладів освіти і запропонованих ними освітніх програм, навчальних дисциплін та рівня їх складності, методів і засобів навчання;
якісні освітні послуги;
справедливе та об’єктивне оцінювання результатів навчання;
відзначення успіхів у своїй діяльності; свободу творчої, спортивної, оздоровчої, культурної, просвітницької, наукової і науково-технічної діяльності тощо;
безпечні та нешкідливі умови навчання, утримання і праці;
повагу людської гідності
Захист під час освітнього процесу від приниження честі та гідності, будь-яких форм насильства та експлуатації, булінгу (цькування), дискримінації за будь-якою ознакою, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю здобувача освіти;

Про розгляд даного запиту просимо повідомити відповідно до ст. 40 Конституції України, а також Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

У разі ненадання або надання неповної інформації, вимушені будемо оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Голова Жіночого центру

Кравець Оксана

Прийом громадян, Бахмутський міськвиконком

2 Attachments

Шановна пані Оксано!

На попередній запит до Бахмутської міської ради щодо забезпечення прав
учасників освітнього процесу Іванівського ЗЗСО від 01.08.2020 Вам було
надано відповідь, яку надіслано Вам через месенджер у мережі Фейсбук,
оскільки з наведеної у запиті електронної адреси
[1][email address] відповідь повернулась
ненаправленою.

Надаємо скрин відправленої відповіді через Фейсбук та відповідь

References

Visible links
1. mailto:[email address]

звернення громадян Бахмутської міськради,

1 Attachment

--
З повагою

загальний відділ Бахмутської міської ради
(06274) 440506