Запит про обовязковий облік студентів та учнів у тцк
Доброго дня!
На підставі статей 5, 8, 13, 19, 38, 40, 56, 60, 68 Конституції України.
Стаття 53. Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, вимагаю надати наступну інформацію (наступні документи):
Надати завірену належним чином: закон, постанову (документ) копію закону, постанови (документу), згідно якого у студентів та учнів вимагають стати на облік у ТЦК (Теріторіальні центри комплектації) апелюючи тим, що невіддадуть документи про освіту або ж не візьмуть на навчання до навчального закладу. На якій підставі мають право повернути документи, які подавалися при вступі до навчального закладу, якщо написана заява на відрахування?
Відповідь - копію документу, оформлену належним чином, із зазначенням номера вхідного документу,з розшифровкою підпису відповідальної особи та завірену мокрою печаткою надайте по суті та згідно хронології питань на мою електронну адресу, котру я вказала в формі реєстрації на даному сайті.
Сайт «Доступ до Правди» є платформою для надсилання саме запитів на інформацію, оскільки Закон «Про звернення громадян» не дозволяє надсилати звернення в електронній формі.
Запит не є зверненням, уточнюю різницю між запитом та зверненням:
Відтак, вони відрізняються між собою, в першу чергу, своїм змістом: запит — прохання надати інформацію, звернення — прохання вчинити певні дії, викладені у пропозиціях, заявах чи скаргах.
Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації, надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Дане роз’яснення визначене статтею 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги. Таке роз’яснення висвітлено у статті 3 Закону України “Про звернення громадян”.
Варто також мати на увазі, що запит на інформацію подається з метою реалізувати конституційне право на отримання інформації, передбачене статтею 34 Конституції України і детально врегульоване Законом України “Про доступ до публічної інформації”, звернення — з метою реалізації низки конституційних прав. А саме, за допомогою пропозицій громадяни можуть реалізовувати не тільки право на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування, але й право брати участь в управлінні державними справами.
І основною відмінністю, що має практичне значення, є строк надання відповіді. На запити — 5 робочих днів, на звернення — 30 календарних днів.
Вимагаю згідно чинного законодавства, надати мені запит публічну інформацію, протягом 5 робочих днів.
У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
З повагою,
Автор: Катерина: Юріївна: Панфьорова
[1]cid:image001.png@01D40ADC.E1AF9350
References
Visible links
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]
Доброго дня, Олег ШАРОВ.
Дякую, за вчасно надану відповідь, хочу звернути вашу увагу, що вимога була надати відповідь з розшифровкою підпису відповідальної особи та завірену мокрою печаткою згідно ст.20 Конституції України. Також звертаю вашу увагу на, те що жоден з цих "законів, постанови", які посилаєтесь не відповідають оформленню згідно ДСТУ та не завірені Великою Державною Печаткою згідно ст. 20 КУ, тому законість цих "документів" викликають сумнів.
Згідно Конституції України Статті 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
Тобто, даючи відповідь ви усвідомлюєте, під страхом покарання за лжесвідчення під матеріальну та кримінальну відповідальність, схиляєте до злочину та є теж злочинцем.
Також зауважую, що звертаюсь до вас у юридичному статусі Людини і згідно правопису написання власного імені, спочатку прописуємо імя, по-батькові, прізвище. Параграф 49 Постанова від 22 травня 2019р. №437.
І вимагаю ПОВТОРНО надати мені відповідь - копію документу, оформлену належним чином, із зазначенням номера вхідного документу,з розшифровкою підпису відповідальної особи та завірену МОКРОЮ ПЕЧАТКОЮ надайте по суті та згідно хронології питань на мою електронну адресу, котру я вказала в формі реєстрації на даному сайті.
З повагою,
Автор: Катерина: Юріївна: Панфьорова