Виписка з ЄРДР за ч.1 ст. 366 ККУ

Кашпуренко Володимир Васильович

Доброго дня!

На підставі ст. 60 КПК України прошу надати мені виписку з ЄРДР про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 366 КК України, відомості про яке внесено за моєю заявою на виконання ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва Гонтаря Д.О. від 22 листопада 2022 року у справі № 761/24280/22, провадження № 1-кс/761/13465/2022.

Відповідь прошу надати на електронну пошту: [email address]

З повагою, заявник
Кашпуренко Володимир Васильович
Тел.: +380950836200

Відділ доступу до публічної інформації ДДЗ НПУ, Національна Поліція

За змістом Ваш запит є зверненням.
Оскільки правовідносини стосовно звернень громадян і запитів на інформацію регулюються різними законами, тому процедура їх розгляду має певні відмінності
Так, згідно з частиною першою статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка заходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Частиною другою статті 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачено, що дія цього закону не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.
Згідно із правовою позицією Вищого адміністративного суду України, викладеній у підпункті 1.1 пункту 1 постанови Пленуму цього судового органу «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації» від 29 вересня 2016 року № 10, визначальним для публічної інформації є те, що вона заздалегідь зафіксована будь-якими засобами та на будь-яких носіях та знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.
Відповідно до п. 4 «Співвідношення норм Закону № 2939-VІ та інших законів, зокрема, процесуальних» постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 29.09.2016 № 10 «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації» процесуальні закони (Господарський процесуальний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України, Кодекс України про адміністративні правопорушення, Кримінальний процесуальний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України) регламентують спеціальний порядок доступу (ознайомлення) учасників відповідних процесів до інформації, створеної (одержаної) у ході (досудового) судового провадження.
При цьому статтею 2 Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК) завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
У свою чергу статтею 1 КПК передбачено, що порядок кримінального провадження на території України визначається лише кримінальним процесуальним законодавством України.
Відповідно до статті 40 КПК слідчий несе відповідальність за законність та своєчасність здійснення процесуальних дій.
Слідчий зобов’язаний виконувати доручення та вказівки прокурора, які надаються у письмовій формі. Невиконання слідчим законних вказівок та доручень прокурора, наданих у порядку, передбаченому цим Кодексом, тягне за собою передбачену законом відповідальність.
Слідчий, здійснюючи свої повноваження відповідно до вимог цього Кодексу, є самостійним у своїй процесуальній діяльності, втручання в яку осіб, що не мають на те законних повноважень, забороняється. Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, службові особи, інші фізичні особи зобов’язані виконувати законні вимоги та процесуальні рішення слідчого.
Згідно із статтею 306 КПК скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора розглядаються слідчим суддею місцевого суду згідно з правилами судового розгляду, передбаченими статтями 318-380 цього Кодексу, з урахуванням положень його глави 26.
Статтею 36 КПК визначено повноваження прокурора, який здійснює нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням.
Здійснення функції з нагляду за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство покладено на прокуратуру (пункт 3 частини першої статті 2 Закону України «Про прокуратуру»).
На підставі викладеного, розгляд Вашого запиту здійснюватиметься відповідно до Закону України «Про звернення громадян», про результати розгляду Вас буде поінформовано в установлений цим законом термін.

----- Вихідне повідомлення -----
Від: "Кашпуренко Володимир Васильович" <[FOI #117500 email]>
Кому: "FOI requests at Національна Поліція" <[Національна Поліція request email]>
Надіслано: Понеділок, 11 Вересень 2023 р 20:25:55
Тема: Інформаційний запит - Виписка з ЄРДР за ч.1 ст. 366 ККУ

Доброго дня!

На підставі ст. 60 КПК України прошу надати мені виписку з ЄРДР про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 366 КК України, відомості про яке внесено за моєю заявою на виконання ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва Гонтаря Д.О. від 22 листопада 2022 року у справі № 761/24280/22, провадження № 1-кс/761/13465/2022.

Відповідь прошу надати на електронну пошту: [email address]

З повагою, заявник
Кашпуренко Володимир Васильович
Тел.: +380950836200

-------------------------------------------------------------------

Будь ласка, використовуйте цю електронну адресу для всіх відповідей на цей запит.
[FOI #117500 email]

Is [Національна Поліція request email] the wrong address for Freedom of Information requests to Національна Поліція? If so, please contact us using this form:
BLOCKEDdostup[.]pravda[.]com[.]ua/change_request/new?body=natsionalna_politsiiaBLOCKED

Увага! Це повідомлення та будь-яка відповідь на нього будуть опубліковані на сайті Доступу до Правди

-------------------------------------------------------------------